Stavanie mája 2016

Typ akcie: ostatné

Organizátor: Neuvedené

Doba trvania: 0 minút

Rastislavické ženy a dievčatá majú svoj symbol lásky. V sobotu im pestrofarebný, vysoký a hrdý máj postavili mocní hasiči z Dobrovoľného hasičského zboru Rastislavice. Slávnostné stavanie mája organizovali zamestnanci Obecného úradu na čele s pánom starostom, ktorý vo svojom slávnostnom príhovore poďakoval hasičom, poľovníkom za strom a vyzdvihol zachovávanie tradícií v našej obci. Okrem slnečných lúčov, príjemnú atmosféru dotváralo aj vystúpenie detí miestnej Základnej školy pod vedením pani učiteľky Ing. Királyovej a občerstvenie, ktoré k stavaniu mája neodmysliteľne patrí.
Máj - symbol lásky bude stáť pred Obecným úradom celý mesiac a veríme, že poteší oči a dušu všetkých, ktorí pôjdu okolo.
Foto: Simona Kuricová (viď Fotogaléria)

Vytvorené: 2. 5. 2016
Posledná aktualizácia: 2. 5. 2016 09:31